دستگاه تصفیه آب خانگی

 

 

دستگاه های تصفیه آب خانگی 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی معمولاً در محل مصرف آب شرب مانند ورودی انواع آبسردکن ها و یخچال ها، آبدارخانه، آشپزخانه، آبخوری و نصب شده و توسط شیری مجزا مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تصفیه آب خانگی از دارای انواع مختلفی سیستم تصفیه آب تشکیل می شود، که هر کدام دقتی متفاوت داشته و قادر به حذف ترکیب متفاوتی هستند. بنابراین مصرف کنندگان محترم می تواند با توجه به کیفیت آب منطقه خود، مدل دستگاه تصفیه آب خانگی مورد نیاز خود را انتخاب کنند. تفاوت مدل های مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی، در میزان دقت، نوع سیستم تصفیه، نوع و تعداد فیلترها، امکانات دستگاه و محل نصب دستگاه تصفیه آب می باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی قادر به حذف کلیه آلاینده ها مانند نیترات و نیتریت از آب، حذف فلزات، کلر، مواد شیمیایی و کاهش سختی آب تا 98% هستند. این دستگاه ها از روش تصفیه با فیلترهای اسمز معکوس استفاده می کنند. دستگاه های تصفیه آب برای استفاده در شرکت ها، آزمایشگاه ها، سازمان ها، کارخانجات و ارگان ها بسیار مفید و مناسب است.  دستگاه های تصفیه آب خانگی بهترین نوع تصفیه را برای مناطقی که کلر و فلزاتی مانند سرب و ... در آب موجود است را فراهم می کند.

سیستم های تصفیه آب خانگی می توانند در زیر سینک ظرفشویی، روی پیشخوان آشپزخانه و یا روی میز قرار بگیرند.
محل قرار گرفتن دستگاه تصفیه آب خانگی، آخرین نقطه شبکه توزیع آب شهری و نقطه مصرف آب است. به این ترتیب درست قبل از به مصرف رسیدن آب، تمام ترکیبات مضر و ناخالصی ها و املاح و ترکیبات مضر نظیر : گل و لای، نیترات ، زنگ لوله ها ، سرب ، کلر ، کادمیوم آرسنیک و ... از آب حذف می شوند و آبی گوارا و سالم تولید می شود. آب تصفیه شده حاصل از دستگاه تصفیه آب در هر لحظه از شبانه روز از طریق یک شیر در دسترس شما و خانواده محترمتان قرار می گیرد.

برخی از مدل های دستگاه تصفيه آب Aqua Best، می توانند در نقطه ورودی آب از شبکه لوله کشی شهری به شبکه لوله کشی داخلی واحد تجاری یا مسکونی (بعد از کنتور آب) نصب و تمام آب ورودی و مصرفی به واحد مسکونی یا تجاری را تصفیه می کنند.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

 

راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی:

1 - مطالعه راهنمای قبل از خرید در سایت www.aquabest.ir/
2 - مطالعه و مقایسه انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی
3 - مشاوره تلفنی یا حضوری با کارشناسان شرکت  :          

                                                                              

                                                                       44479571-44492722
                                                                      66157566-66157628